UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wykaz pobożnych życzeń. .. .są bardziej prostsze i rzeczywiste potrzeby. przestrzeń społeczna, szacunek dla mienia i dorobku mieszkańców i miasta. sprawność administracji i służb. zarządzanie kryzysowe to nie siepełko i ogladanie telewizji. jak jedzie się tramwajem to widać chamstwo kierowców samochodów i kompletny brak poszanowania przepisów ruchu drogowego. czy jest u nas drogówka?żebractwo lub żebranina objęła coraz młodszych i silniejszych, a chdniki nie odsieżone i ślizkie. może tak dawanie za friko wiązałoby się z pracą na rzecz miasta?jakoś młodych obywateli - to tylko nadyżywanie 11 litery alfabetu. .. . potrzeba normalnego i sprawnego systemu opieki nad zdrowym człowiekiem, a nie wyścigi o chorego- profilaktyka i dbałość o zdrowie już w szkole. paradoksy ratusza i radnych lekcewarzących wyroki sądów- kasus radnych H. młode wilki nie powinny się cieszyć i tak są pod baczną obserwacją społeczną. jest przecież referendum odwoławcze. .. .ale to po pewnym czasie nie zaraz. .. .nadzieja jest, ale i szacunek dla ustępującego Prezydenta też powinien być. Pan Nowaczyk też przecież kiedyś skończy urzędowanie. .. .puki co ma kredyt. .. .. i wysiłek dobrze zorganizowany, rónomiernie rozłożony da efekty- czego mieszkańcom Elblaga i sobie winszuje.
bez