UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zarobki i diety – jakie to pieniądze. Dla jednych duże dla innych nie. Jeżeli oceniać wynagrodzenie Prezydenta i Radnych pod katem odpowiedzialności, obowiązków jakie nakłada na nich prawo to uważam je za zdecydowanie za niskie. Idealny Prezydent i Radny to człowiek inteligentny, fachowiec, odpowiedzialny, pracowity, podejmujący różne trudne wyzwania, zdecydowany i oddany sprawie. Niestety tacy ludzie prowadzą najczęściej swoje biznesy i nie są zainteresowani. Dla nich to co zarabiają Radni i Prezydent to małe pieniądze a czasu na „ bzdety” nie mają. Z kolei diety Radnych + profity są atrakcyjnym kąskiem dla budżetówki gdzie płace są tragiczne. RM to ludzie z budżetu. Dla nich wynagrodzenie Radnego + inne możliwości to poważny zastrzyk finansowy. Np. budżetowi liberałowie z PO - mechanik samochodowy + teologia, muzyk, nauczyciele, instruktorzy tańca, pielęgniarka. Chyba 100% PO to budżet. Tak jak w poprzedniej kadencji tak i w tej będą tylko maszynką do głosowania. Bo i muszą. Czerwony