A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wiem, że sytuacja jest tródna i dramatyczna w kraju ale jest szansa do wykorzystania
Platforma zwiększa podatki w nowym roku dla obywateli i przedsiębiorców
czy nie należało by tego większego dochodu przekazać na wzrost płac dla urzędników, prezydentów
przecież za tak niskie kilku tysięczne pensje nie można podejmować trafnych decyzji a myślę, że wynagrodzenia dla urzędników trzeba zwiększyć conajmnie 10krotnie
to zapewni rozwój miasta napewno
Pensja głowy Elbląga zmalała, ale w porównaniu do płac innych urzędników w kraju, to całkiem okrągła suma.
6,2 tys. zł pensji zasadniczej, do tego nieco ponad 2 tys. dodatku funkcyjnego i 2,8 tys. zł dodatku specjalnego oraz prawie 1,2 tys. zł za wysługę lat. Razem 12 286,6 zł brutto. Tyle zarobi prezydent Grzegorz Nowaczyk. Pensja głowy miasta zmalała, bo jego poprzednik zarabiał o 560 zł więcej.
W porównaniu do zarobków właścicieli firm, pensja średnia. W porównaniu do płac innych urzędników w kraju, to całkiem okrągła suma.
Stołeczni radni, również wczoraj, zdecydowali, że prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz będzie zarabiała 12 740 zł brutto. A to mniej niż zarabiał Henryk Słonina.
Czyli zarobki prezydentów Elbląga nie ustępują tym, z największych aglomeracji w kraju. Obyśmy i w innych aspektach aspektach dorównali stolicy.
Rafał Maliszewski, Dziennik Elbląski
Proponuje zamiast tego" KREDO" Pana Nowaczyka wstawić teksty StanisŁawa LEMA one mają
przynajmniej zakończenia "prawdziwe"
Kto upoważnił Pana Prezydenta do rezygnacji z opłaconej (!!!) pracy byłych wiceprezydentów??
Tak sobie ok. 50 000 PLN w błoto?? Bo co?? Wydusić wiedzę, nauczyć następców -zdaje się obecna władza nie rozumie, ze tak samo postąpią z nimi za 4 lata. jw.
Pytanie powinno być zadane inaczej. Kto upoważnił byłego prezydenta do zawieranie umów o pracę z byłymi v-ce na czas nieokreślony jak również kto upoważnił byłą radę do zagwarantowania byłemu prezydentowi odprawy po zakończonej kadencji. Tak powinny brzmieć zadane pytania.
cześć zlepku zdań; ) cieciu malinowy. .żal Ci dupe ściska widać. .
Aborygenie ciągle miejcowy. Za czerwonej komuny, co ci czkawką się odbija, miałeś kierownicze stanowiska, stałą pensję i jakie takie poważanie. Nikt nikogo nie namawia do powrotu do dawnego ustroju, ale twoja czkawka zaczyna być nudna a nowy "lepszy" system chyba cię nie rozpieszcza. A wracając do artykułu. Jeżeli ktoś nie głosował, to znaczyć może że partie nie wystawiły dobrego kandydata. Można też głosować po to by nie wybrano najgorszego, bo demokratyczne wybory tak właśnie mają. (tak było nprzy wyborze prezydenta Polski). Pan Nowaczyk wygrał wybory. Jeżeli ważniejsze będą igrzyska, to nie wygra następnych. Jeżeli z za szyby służbowego samochodu zobaczy mieszkańców i ich rzeczywiste potrzeby ma szansę na reelekcję. Ważne wiec by danego czasu nie zmarnował.
Szlachetny i proletariacki Robotniku - nie te, co trzeba i chyba kłamliwe czytałeś i słuchałeś media skoro uważasz mnie za spadkobiercę i pieszczocha minionej wielce, tumańskiej epoki, do której nigdy nie pasowałem a i ona mi się w podobny sposób rewanżowała. Nie chce tu powiedzieć, że jestem weteranem walki o lepsze jutro lub czcicielem martyrologii. Wszystko w miarę rozsądku, którego przez 60 lat tak nam brakowało. Natomiast czas obecny o tyle jest lepszy, że daje szerokie pole wyboru wszelkich opcji tylko wielu z tej oto możliwości nie wie jak korzystać, bo opierało swą egzystencję nie na wiedzy i profesjonalizmie a innych wszelakich opcjach wywodzących się korzeniami raczej albo zdecydowanie z wschodnich krańców Europy.
hehehe same bajki dla naiwniaków. I się skończyło. Jeszcze tylko S. o. j. a wypad i będzie normalnie.