UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Pan Bartosz to skończył szkołę, że się tak wypowiada o ludziach z klasą i wykształconych? Bo z tego co wiem to miał poważne problemy.
ateista
A Pan Bartosz to skończył szkołę, że się tak wypowiada o ludziach z klasą i wykształconych? Bo z tego co wiem to miał poważne problemy.
ateista