UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A Pan Bartosz to skończył szkołę, że się tak wypowiada o ludziach z klasą i wykształconych? Bo z tego co wiem to miał poważne problemy.

ateista

Anuluj