UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobrze napisane, sam chciałem coś takiego powiedzieć. Artykuł byłby bez skazy, gdyby tylko nie prośba o rozliczenie. Wolałbym, aby takie obietnice się nie sprawdzały. wszystkie obietnice sprowadzają się do "Daj kasę, a ja wypromuje Elbląg i stworze kolejne stołki dla urzędasów". Pozdrawiam Piotr
Ryba w sosie własnym