UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze napisane, sam chciałem coś takiego powiedzieć. Artykuł byłby bez skazy, gdyby tylko nie prośba o rozliczenie. Wolałbym, aby takie obietnice się nie sprawdzały. wszystkie obietnice sprowadzają się do "Daj kasę, a ja wypromuje Elbląg i stworze kolejne stołki dla urzędasów". Pozdrawiam Piotr

Ryba w sosie własnym

Anuluj