159
09.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Anonimku. Pytasz czy można było przewidzieć kto wejdzie do rady i z kim koalicja. Można było. Startowały 3 partie + EKO i EDS. Koalicji na tym etapie nie wolno przewidywać. Normalne partie dążą do rządów samodzielnych. Rządy samodzielne są zawsze lepsze od koalicyjnych pod jednym warunkiem – trzeba mieć kadry i się znać. PO to neosocjaliści/lewusy i musieli stworzyć swój mały PRL jak kiedyś PZPR + PSL +SD. Pytasz o koalicję z PiS. Czy lepsza. Oczywiście, że byłaby lepsza. Pan Wilk i Pan Marek Pruszak nie maja opinii wrednych komuchów. To są znane i cenione osoby. Innych nie znam ale te dwie w zupełności wystarczą. Kibice netowi pobuczeli by tylko troszkę ale satysfakcja, że beton poszedł w odstawkę i komuna sie skończyła by była. Oceny krajowej PiS to jedno a ocena konkretnych osób to całkiem coś innego. Piszesz, że z SLD to nie koalicja a porozumienie. PO wykombinowało takie tłumaczenie typowe dla sztucznej inteligencji. W wikipedia piszą, że słowo koalicja znaczy porozumienie w celu rządzenia. Koalicja/porozumienie to jest dokładnie to samo. Pozdrawiam Czerwony
(2010.12.10)

info

0  
  0
Oczywiście kolego Czerwony jak zwykle masz swoja racje. Co do pana Wilka i Pruszaka to znamy ich wszyscy Jeden jechał na dotacjach z budżetu miasta i kasie z PEFRONu a drugi podobnie, ciągle mógł by więcej tylko budżet nie wytrzymał. A gdzie jakieś pojecie o zarządzaniu miastem i jego funkcjach, ekonomii. Rozdawać kasę i ciągle mówić o sprawiedliwości społecznej to ja też potrafię, bez wyciągania ręki. Trzeba było dokładnie słuchać co powiedział Mr. Horbaczewski, że jest to dżentelmeńskie porozumienie koniec i kropka. W tej kadencji SLD jest za słabe aby stawiać warunki. Wasal każdemu jest potrzebny kolego za niewysoką cenę. I dziękuję G. Nowaczykowi za odwagę i rozsądek w podjęciu tej decyzji. Wcześniej nikt nie chciał się tortem dzielić. Co do twierdzenia ze każda normalna partia chce albo powinna sama rządzić to znam taką jedną to PIS
(2010.12.10)

info

0  
  0
Drogi Waldorfku wybrałes wersje tzw. uproszczona Rozumujesz tak jak ci się podoba. Jeśli mówimy o ludziach którzy z własnej woli nie poszli głosować to mówimy o ludziach którzy dokonali tego wyboru świadomie bo nie widzieli w tych wyborach swojego kandydata. To rozumiem. Ale zapewniam cie ze ponad połowa tych obywateli którzy nie głosowali to ci którym się nie chciało bo już raz głosowali, bo to przecież to i tak nic nie zmieni. Bo jutro i tak muszą iść do roboty, męczyć się a ci złodzieje itd itp. Taka jest rzeczywistość i nie mów mi ze każdy ma prawo aby krytykować, bo to nie jest prawda.
(2010.12.10)

info

0  
  0
Anonimku. Koalicja PO z PiS byłaby naprawdę wporzo. To, że na czymś jechali Panowie z PiS-u zbytnio PO nie powinno wadzić. Pewnie jechali zgodnie z prawem a to jest dla PO najważniejsze ( jak np. z Prezydentem Sopotu – nie ma wyroku- niewinny) Nie mają pojęcia o ekonomii? No to w sam raz pasują. A kto w PO ma? Wojtek muzykant, tancerze ze Światowida albo może fan Olimpii? Nawet moje rybki w akwarium śmieją się z programu PO i kwalifikacji zawodowych tej formacji. Co do tortu – nikt się nie chciał dzielić piszesz. Ale bolało. Teraz cały wpierniczycie a oni okruszki. Tylko widzisz kolego anonimie Miasto to nie tort to ludzie i ich życie. To że PiS chce rządzić samodzielnie to pomijając intencje PiS-u jedyne normalne ich zachowanie. Anglicy byli wstrząśnięci po ostatnich wyborach bo zaistniała konieczność pierwszy raz w ich historii zawiązywać koalicje. I już mają problemy. Czerwony
(2010.12.10)

info

0  
  0
Wybacz Indianinie czerwony ale bredzisz jak jak Nowotko na mękach. Zacznij rozróżniać masturbacje od inicjacji - bo to jest naprawdę różnica.
MiejscowyAborygen (2010.12.10)

info

0  
  0
Ocho wspomaganie nadeszło. Włączył się leader sztucznej inteligencji z PO i swój ulubiony tekst o masturbacji napisał na forum po raz 3657850.Aborygen a jak to poprawnie napisać Po raz trzy milion sześcset- kurna nie dam rady Czerwony
(2010.12.10)

info

0  
  0
Ciekawe czy pan Nowaczyk dotrzyma programu; ]
kolega za granicy (2010.12.11)

info

0  
  0
Gratuluję i ja byłam głos oddałam! Czekam na zmiany teraz!
(2010.12.11)

info

0  
  0
Nie wiem do czego namawia autor artykułu ? Sam nie był na wyborach, a chce rozliczać innych, co poszli na wybory???. .. Ja przeczytałam wszystkie programy kandydatów i interesowałam się wyborami. Jak ktoś chciał to wszystko znalazł na blogach i na portelu.
Zuzanna (2010.12.11)

info

0  
  0
maszakra dopiero teraz mieszkańcy zobaczą proces umierania miasta
(2010.12.11)

info

0  
  0