UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem do czego namawia autor artykułu ? Sam nie był na wyborach, a chce rozliczać innych, co poszli na wybory???. .. Ja przeczytałam wszystkie programy kandydatów i interesowałam się wyborami. Jak ktoś chciał to wszystko znalazł na blogach i na portelu.
Zuzanna