UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście kolego Czerwony jak zwykle masz swoja racje. Co do pana Wilka i Pruszaka to znamy ich wszyscy Jeden jechał na dotacjach z budżetu miasta i kasie z PEFRONu a drugi podobnie, ciągle mógł by więcej tylko budżet nie wytrzymał. A gdzie jakieś pojecie o zarządzaniu miastem i jego funkcjach, ekonomii. Rozdawać kasę i ciągle mówić o sprawiedliwości społecznej to ja też potrafię, bez wyciągania ręki. Trzeba było dokładnie słuchać co powiedział Mr. Horbaczewski, że jest to dżentelmeńskie porozumienie koniec i kropka. W tej kadencji SLD jest za słabe aby stawiać warunki. Wasal każdemu jest potrzebny kolego za niewysoką cenę. I dziękuję G. Nowaczykowi za odwagę i rozsądek w podjęciu tej decyzji. Wcześniej nikt nie chciał się tortem dzielić. Co do twierdzenia ze każda normalna partia chce albo powinna sama rządzić to znam taką jedną to PIS


Anuluj