UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drogi Waldorfku wybrałes wersje tzw. uproszczona Rozumujesz tak jak ci się podoba. Jeśli mówimy o ludziach którzy z własnej woli nie poszli głosować to mówimy o ludziach którzy dokonali tego wyboru świadomie bo nie widzieli w tych wyborach swojego kandydata. To rozumiem. Ale zapewniam cie ze ponad połowa tych obywateli którzy nie głosowali to ci którym się nie chciało bo już raz głosowali, bo to przecież to i tak nic nie zmieni. Bo jutro i tak muszą iść do roboty, męczyć się a ci złodzieje itd itp. Taka jest rzeczywistość i nie mów mi ze każdy ma prawo aby krytykować, bo to nie jest prawda.