UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Anonimku. Koalicja PO z PiS byłaby naprawdę wporzo. To, że na czymś jechali Panowie z PiS-u zbytnio PO nie powinno wadzić. Pewnie jechali zgodnie z prawem a to jest dla PO najważniejsze ( jak np. z Prezydentem Sopotu – nie ma wyroku- niewinny) Nie mają pojęcia o ekonomii? No to w sam raz pasują. A kto w PO ma? Wojtek muzykant, tancerze ze Światowida albo może fan Olimpii? Nawet moje rybki w akwarium śmieją się z programu PO i kwalifikacji zawodowych tej formacji. Co do tortu – nikt się nie chciał dzielić piszesz. Ale bolało. Teraz cały wpierniczycie a oni okruszki. Tylko widzisz kolego anonimie Miasto to nie tort to ludzie i ich życie. To że PiS chce rządzić samodzielnie to pomijając intencje PiS-u jedyne normalne ich zachowanie. Anglicy byli wstrząśnięci po ostatnich wyborach bo zaistniała konieczność pierwszy raz w ich historii zawiązywać koalicje. I już mają problemy. Czerwony


Anuluj