31
19.11.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest ten sam gość co gra w lidze halowej ELH? Radny i taki sportowo aktywny - to nie za często spotykane.
(2010.11.20)

info

0  
  0
Finał kampanii powoduje zamieszanie i znużenie, wyborcy mają mętlik w głowie. Mam nadzieję, że zwycięży rozsądek - nie natrętna agitacja przekona wyborców, ale to co kandydaci faktycznie zrobili dla Elbląga.
(2010.11.20)

info

0  
  0
partie w większości wydały średnio 3tys. /kandydata i wg wyników innych wyborów można sądzić, że to im wystarczy, by znów zwyciężyli ich faworyci. .chyba że my, wyborcy zdecydujemy inaczej i zagłosujemy nie wg parytetu partyjnego - idźmy głosować. .na tych, których MY SAMI CHCEMY
rwel (2010.11.20)

info

0  
  0
Proszę odpowiedzieć Panie były radny Falkenberg z czyjego upoważnienia prowadził Pan rozmowy na temat uruchomienia żeglugi po kanale oraz czy posiada Pan wszystkie niezbędne certyfikat i zezwolenia na podstawie których taka żegluga byłaby możliwa. Taka procedura wymaga dużo czasu i jej powodzenie jest mocno wątpliwe. Przykładem są wodoloty. Następna sprawa to o ile mi wiadomo UM w Elblągu nie wypowiadał się dotychczas na temat możliwości i sposobu korzystania z nabrzeża portu dla tego rodzaju przedsięwzięcia.
(2010.11.20)

info

0  
  0
Facet mówi że aktywność polityczną ma we krwi - a to choroba nie uleczalna - zresztą jak u większości mających parcie do władzy.
STARYDINO (2010.11.20)

info

0  
  0
Do Pana Falkenberga. Gdzie Pan był przez cztery lata ostatniej kadencji, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć.
(2010.11.20)

info

0  
  0
Aktywność polityczną to we krwi mieli i maja aparatczyki. To najgorsza z cech ludzi przyzwyczajonych do życia całymi latami za publiczne pieniądze. Ponieważ nikt z nich nie odpowiada osobiście za swoje błędy, mogą to robić bezkarnie.
nieaktywny (2010.11.20)

info

0  
  0
Uczestniczyłem w pracach Rady Miasta poprzedniej kadencji i dziwią mnie komentarze nielicznych internatów. Postrzegacie Państwo radnych przez pryzmat medialnego zagadywania publiki na sesjach RM. Otóż chciałbym was poinformować, że ten najbardziej medialny radny PO, notorycznie opuszczał komisje rady i praktycznie nie angażował się tak jak większośc radnych, nie zawsze którym były przychylne media. Celebryctwo jednak jest obecnie w cenie, a większość z tych "wygadanych" medialnie radnych to jedynie celebryci - z daleka od pracy. W PO są np. radni którzy dużo wysiłku włożyli w pracę rady, a dziś są na dalszych listach, bo nie zawsze występują w "tańcu z gwiazdeczkami". Sesja to zwieńczenie miesięcznej pracy, a dla nielicznych powód do uprawiania w tym czasie pieniactwa medialnego pozbawionego logiki i sensu. Myślę że tak jak w PO tak i w innych ugrupowaniach są ludzie którzy w tej radzie chcieli coś zrobić - wspólnie, a nie dla siebie. Pozdrawiam Roberta.
Tadek2 (2010.11.20)

info

0  
  0
Do TADKA 2.Teraz to już nie czas na żale. Zasiadanie na sesjach rady miasta nie jest jedyną formą aktywnej pracy na rzecz miasta. Osobiście nie cenie tych którzy uczestniczą w każdej sesji /jak dyżurny klasy/, na wpół drzemiąc co wielokrotnie było widać na zdjęciach. Od początku nowej kadencji wszyscy internauci aktywnie oceniajcie bieżące zaangażowanie i sukcesy nowych radnych. Po czterech latach niewiele się pamięta i ocena może być mało obiektywna.
(2010.11.20)

info

0  
  0
Szczególną cechą radnego powinna być uczciwość i działanie. Jeden z moich poprzedników piszę o konieczności przeprowadzenia finansowych rozliczeń przez radnego Falkenberga. Proszę o szczegóły, bo brzmi to bardzo obiecująco a zapewne też inni wyborcy dołożyli by co nieco do tego koszyka. Czy radny Falkenberg jest osobą krystaliczną, czy nią pozostał po okresie prowadzenia działalności gospodarczej ? Każdy kandydat powinien opublikować swoją opinię wydaną np przez Urząd Skarbowy za okres minimum 10 lat wstecz. Jakby to wyglądało w tej sytuacji ? Czy napewno pozytywnie?. Dotyczy to nie tylko tego radnego ale każdego z kandydatów. Jeden z nich w prywatnych wypowiedziach z okresu za nim został radnym wypowiadał się tak " jak zostanę radnym to dopiero będę mógł załatwiać np lokale, działki, przecież będę wszystko wiedział pierwszy" Przytoczone słowa znane są osobie które je wypowiadała i zapewne je pamięta. wyborca
(2010.11.20)

info

0  
  0