UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do TADKA 2.Teraz to już nie czas na żale. Zasiadanie na sesjach rady miasta nie jest jedyną formą aktywnej pracy na rzecz miasta. Osobiście nie cenie tych którzy uczestniczą w każdej sesji /jak dyżurny klasy/, na wpół drzemiąc co wielokrotnie było widać na zdjęciach. Od początku nowej kadencji wszyscy internauci aktywnie oceniajcie bieżące zaangażowanie i sukcesy nowych radnych. Po czterech latach niewiele się pamięta i ocena może być mało obiektywna.