UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aktywność polityczną to we krwi mieli i maja aparatczyki. To najgorsza z cech ludzi przyzwyczajonych do życia całymi latami za publiczne pieniądze. Ponieważ nikt z nich nie odpowiada osobiście za swoje błędy, mogą to robić bezkarnie.

nieaktywny

Anuluj