A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
warto przeanalizowac zyciorysy kandydatów z tego ugrupowania a w szczególnosci co sie stało z firmami które prowadzili. pozdrawiam izycze wyborcom wyboru dobrych i wykwalifikowanych menadzerów a nie osób które tworza sobie źródło utrzymania z polityki
Tak, to rzeczywiście godna sprawa - uruchomienie transportu wszelakiego (szynowego, wodnego i kołowego) wokół naszych wielu atrakcji (Elbląg + okolice). Dotychczasowa władza zniszczyła (nie tylko samorządowa) kompletnie ten transport i nie ma żadnej koncepcji reaktywacji powyższego. Proponuję wzorem państw skandynawskich oprzeć tą dziedzinę o drobny prywatny sprzęt pływający, który będzie o wiele bardziej wydajniejszy, sprawniejszy i logistycznie dopasowany do potrzeb tej krainy. Wiele tu jest do odrobienia i przewalenia - miejmy nadzieję po najbliższej niedzieli do pokonania.
Robert jest ambitny, trzymaj tak dalej !!!
macie jeszcze 3 godziny na agitacje, a potem CISZA WYBORCZA!
wszystkie pierwsze miejsca na listach wyborczych to miejsca polityczne – od drugiego w dół to prawdziwi kandydaci, którzy mają pracować na tych pierwszych wyborco głosuj pomijając pierwszych na liście
Wybory wyborami, ale gdzie jest krzyż? Gdzie jest krzyż?Niech PSIUARKI sie wypowiedzą
To co napisał „ C” jest porażającym przykładem miernej jakości naszych radnych. „ Zielony tramwaj” to sprawa aferalna. Wydano społeczne pieniądze, nas elblążan. Zbudowano za spore sumy nikomu nie potrzebny, pseudo ekologiczny „ statek” . Brzydki, wręcz ohydny, za duży na Kanał Elbląski(nie mieści się pochylniach), z za słabymi silnikami na Zalew Wiślany i do tego bez wentylacji - niebezpieczny dla pasażerów. W wielu miastach radni opozycji zrobiliby z tego aferę i wyjaśnili, kto jest odpowiedzialny za takie marnotrawstwo środków publicznych. W poniedziałek obudzimy sie z znów z prawie niezmieniona radą. Bo tak działa ordynacja wyborcza. W poprzedniej radzie na 25 miejsc 16 to jedynki na listach, 2- dwójki, 3-trójki. GŁOSUJCIE NIE NA LISTY CZY PARTIE, A NA KONKRETNYCH LUDZI!!!
Czerwony, często nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale tu niestety masz racje. :( Nie zgadzam się z jednym: „ … zamiast na wybory… to pojadę do Bażantarni… ” . BOJKOT WYBORÓW- co proponujesz, jest delikatnie mówiąc niemądre. Bo bojkot wyborów czy oddanie głosu nie ważnego jest, też udziałem wyborach z oddaniem pola tym, co glosują i przez to znów będą wybrani kiepscy radni. TO NIE PRAWDA, ŻE NIE MA DOBRYCH KANDYDATÓW!!! Na prawie każdej liście można znaleźć kandydatów porządnych i zaangażowanych w sprawy Elbląga i jego mieszkańców. Na ogół nie są oni na pierwszych miejscach. Bo pierwsze na ogół są zarezerwowane dla "farbowanych politykierów ". Niestety takie skutki braku w ordynacji okręgów jednomandatowych, co obiecała PO w swoim programie. I tyko masowe głosowanie na dobrych kandydatów daje nam szanse na dobre władzę w Elblągu. GŁOSUJCIE NIE NA LISTY CZY PARTIE, A NA KONKRETNYCH LUDZI, którzy nie tym, co mówią i obiecują, a tym co robią wystawiają sobie dobra ocenę.
a ja!!!!! proponuje. .. .głosować na bezpartyjnych!!!!!
ożywienie kanału pod szyldem Elbląga to świetny pomysł. sam często wypływam z miasta i brakuje mi trochę naszego tu ruchu. trzeba to wykorzystać. ma Pan mój głos. pamiętam jak walczył Pan z Ostródą o zachowanie właściwej nazwy.