31
19.11.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
warto przeanalizowac zyciorysy kandydatów z tego ugrupowania a w szczególnosci co sie stało z firmami które prowadzili. pozdrawiam izycze wyborcom wyboru dobrych i wykwalifikowanych menadzerów a nie osób które tworza sobie źródło utrzymania z polityki
(2010.11.19)

info

0  
  0
Tak, to rzeczywiście godna sprawa - uruchomienie transportu wszelakiego (szynowego, wodnego i kołowego) wokół naszych wielu atrakcji (Elbląg + okolice). Dotychczasowa władza zniszczyła (nie tylko samorządowa) kompletnie ten transport i nie ma żadnej koncepcji reaktywacji powyższego. Proponuję wzorem państw skandynawskich oprzeć tą dziedzinę o drobny prywatny sprzęt pływający, który będzie o wiele bardziej wydajniejszy, sprawniejszy i logistycznie dopasowany do potrzeb tej krainy. Wiele tu jest do odrobienia i przewalenia - miejmy nadzieję po najbliższej niedzieli do pokonania.
MiejscowyAborygen (2010.11.19)

info

0  
  0
Robert jest ambitny, trzymaj tak dalej !!!
AzBek (2010.11.19)

info

0  
  0
macie jeszcze 3 godziny na agitacje, a potem CISZA WYBORCZA!
TikTak (2010.11.19)

info

0  
  0
wszystkie pierwsze miejsca na listach wyborczych to miejsca polityczne – od drugiego w dół to prawdziwi kandydaci, którzy mają pracować na tych pierwszych wyborco głosuj pomijając pierwszych na liście
wyborca (2010.11.19)

info

0  
  0
Wybory wyborami, ale gdzie jest krzyż? Gdzie jest krzyż?Niech PSIUARKI sie wypowiedzą
(2010.11.19)

info

0  
  0
To co napisał „ C” jest porażającym przykładem miernej jakości naszych radnych. „ Zielony tramwaj” to sprawa aferalna. Wydano społeczne pieniądze, nas elblążan. Zbudowano za spore sumy nikomu nie potrzebny, pseudo ekologiczny „ statek” . Brzydki, wręcz ohydny, za duży na Kanał Elbląski(nie mieści się pochylniach), z za słabymi silnikami na Zalew Wiślany i do tego bez wentylacji - niebezpieczny dla pasażerów. W wielu miastach radni opozycji zrobiliby z tego aferę i wyjaśnili, kto jest odpowiedzialny za takie marnotrawstwo środków publicznych. W poniedziałek obudzimy sie z znów z prawie niezmieniona radą. Bo tak działa ordynacja wyborcza. W poprzedniej radzie na 25 miejsc 16 to jedynki na listach, 2- dwójki, 3-trójki. GŁOSUJCIE NIE NA LISTY CZY PARTIE, A NA KONKRETNYCH LUDZI!!!
WojŁawrynowicz (2010.11.19)

info

0  
  0
Czerwony, często nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale tu niestety masz racje. :( Nie zgadzam się z jednym: „ … zamiast na wybory… to pojadę do Bażantarni… ” . BOJKOT WYBORÓW- co proponujesz, jest delikatnie mówiąc niemądre. Bo bojkot wyborów czy oddanie głosu nie ważnego jest, też udziałem wyborach z oddaniem pola tym, co glosują i przez to znów będą wybrani kiepscy radni. TO NIE PRAWDA, ŻE NIE MA DOBRYCH KANDYDATÓW!!! Na prawie każdej liście można znaleźć kandydatów porządnych i zaangażowanych w sprawy Elbląga i jego mieszkańców. Na ogół nie są oni na pierwszych miejscach. Bo pierwsze na ogół są zarezerwowane dla "farbowanych politykierów ". Niestety takie skutki braku w ordynacji okręgów jednomandatowych, co obiecała PO w swoim programie. I tyko masowe głosowanie na dobrych kandydatów daje nam szanse na dobre władzę w Elblągu. GŁOSUJCIE NIE NA LISTY CZY PARTIE, A NA KONKRETNYCH LUDZI, którzy nie tym, co mówią i obiecują, a tym co robią wystawiają sobie dobra ocenę.
WojŁawrynowicz (2010.11.19)

info

0  
  0
a ja!!!!! proponuje. .. .głosować na bezpartyjnych!!!!!
KLIK (2010.11.20)

info

0  
  0
ożywienie kanału pod szyldem Elbląga to świetny pomysł. sam często wypływam z miasta i brakuje mi trochę naszego tu ruchu. trzeba to wykorzystać. ma Pan mój głos. pamiętam jak walczył Pan z Ostródą o zachowanie właściwej nazwy.
popierampomysł (2010.11.20)

info

0  
  0