UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
partie w większości wydały średnio 3tys. /kandydata i wg wyników innych wyborów można sądzić, że to im wystarczy, by znów zwyciężyli ich faworyci. .chyba że my, wyborcy zdecydujemy inaczej i zagłosujemy nie wg parytetu partyjnego - idźmy głosować. .na tych, których MY SAMI CHCEMY
rwel