UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Finał kampanii powoduje zamieszanie i znużenie, wyborcy mają mętlik w głowie. Mam nadzieję, że zwycięży rozsądek - nie natrętna agitacja przekona wyborców, ale to co kandydaci faktycznie zrobili dla Elbląga.
Finał kampanii powoduje zamieszanie i znużenie, wyborcy mają mętlik w głowie. Mam nadzieję, że zwycięży rozsądek - nie natrętna agitacja przekona wyborców, ale to co kandydaci faktycznie zrobili dla Elbląga.