UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Finał kampanii powoduje zamieszanie i znużenie, wyborcy mają mętlik w głowie. Mam nadzieję, że zwycięży rozsądek - nie natrętna agitacja przekona wyborców, ale to co kandydaci faktycznie zrobili dla Elbląga.


Anuluj