UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proszę odpowiedzieć Panie były radny Falkenberg z czyjego upoważnienia prowadził Pan rozmowy na temat uruchomienia żeglugi po kanale oraz czy posiada Pan wszystkie niezbędne certyfikat i zezwolenia na podstawie których taka żegluga byłaby możliwa. Taka procedura wymaga dużo czasu i jej powodzenie jest mocno wątpliwe. Przykładem są wodoloty. Następna sprawa to o ile mi wiadomo UM w Elblągu nie wypowiadał się dotychczas na temat możliwości i sposobu korzystania z nabrzeża portu dla tego rodzaju przedsięwzięcia.