A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na takich oponach nic dziwnego, że ją zarzuciło. ..
A z jaką prędkością jechał ten Voldzwagen w taką pogodę, skoro tak skasowało bok terenówki !? Uważam, że zbyt wolno samochody jechały przy tym ciągle padającym deszczu !! Bez jakiejkolwiek wyobraźni !!
.. .ale ten na drugim zdjęci co leży na pleckach laczkami do góry to jeszcze żyje, bo widać jak jednym okiem się patrzy.
wkurzony - jestem facetem i w 100% zgadam się że nie ma co przechwalać swoich umiejętności, jazda autem to nie tylko wzrok z tyłu głowy (dosłownie) ale też pokora, dostosowywanie trybu jazdy do pogody, nawierzchni oraz innych kierowców. Nie można być zbyt pewnym siebie tylko mieć pokorę i spokój, ale są też momenty kiedy trzeba mocniej wcisnąć gaz.
Sexu przy kominku nie będzie, bo drewno nie dojechało!!!
no i znow wypadek zapraszam pomoge w odszkodowaniu 514-269-197
Kobiety jeżdżą ostrożnie. .. to mężczyźni jeżdżą jak wariaci. ..
sprzedam nissana terano bezwypadkowy. drewno do kominka gratis!!!
Beke mam z was :P Każdy komentuje a z waszych komentarzy wynika, że mało kto przeczytał artykuł :P Pozdro wszystkowiedzące barany :D
jestescie tępymi idiotami nie wiecie co to znaczy przezyc wypadek. ..
ostatnio sam taki mialem i naprawde to jest ciezkie to zniesienia sama mysl o tym. ..
a Policja to Go wno!! nienawidze ich. .. ! jak zwykle przyczyna bylo niedostosowanie prekopdsci do warunkow panujacyh na drodze, oni tylko tyle potrafia!! z przyjemnoscia niedlugo wybiore sie na komisariat i porozmawiam o tym jak to jest. !
przy moim wypadku tez przyczyna bylo niedosto. .. .żal bezmuzgowcow.