39
11.11.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na takich oponach nic dziwnego, że ją zarzuciło. ..
Babilon (2010.11.11)

info

0  
  0
A z jaką prędkością jechał ten Voldzwagen w taką pogodę, skoro tak skasowało bok terenówki !? Uważam, że zbyt wolno samochody jechały przy tym ciągle padającym deszczu !! Bez jakiejkolwiek wyobraźni !!
Ktoś? (2010.11.11)

info

0  
  0
.. .ale ten na drugim zdjęci co leży na pleckach laczkami do góry to jeszcze żyje, bo widać jak jednym okiem się patrzy.
@2 (2010.11.11)

info

0  
  0
wkurzony - jestem facetem i w 100% zgadam się że nie ma co przechwalać swoich umiejętności, jazda autem to nie tylko wzrok z tyłu głowy (dosłownie) ale też pokora, dostosowywanie trybu jazdy do pogody, nawierzchni oraz innych kierowców. Nie można być zbyt pewnym siebie tylko mieć pokorę i spokój, ale są też momenty kiedy trzeba mocniej wcisnąć gaz.
tojatylkojainiktwiecej (2010.11.12)

info

0  
  0
Sexu przy kominku nie będzie, bo drewno nie dojechało!!!
Kapitan Bomba (2010.11.12)

info

0  
  0
no i znow wypadek zapraszam pomoge w odszkodowaniu 514-269-197
......... (2010.11.12)

info

0  
  0
Kobiety jeżdżą ostrożnie. .. to mężczyźni jeżdżą jak wariaci. ..
(2010.11.12)

info

0  
  0
sprzedam nissana terano bezwypadkowy. drewno do kominka gratis!!!
handel (2010.11.12)

info

0  
  0
Beke mam z was :P Każdy komentuje a z waszych komentarzy wynika, że mało kto przeczytał artykuł :P Pozdro wszystkowiedzące barany :D
0s1u (2010.11.12)

info

0  
  0
jestescie tępymi idiotami nie wiecie co to znaczy przezyc wypadek. .. ostatnio sam taki mialem i naprawde to jest ciezkie to zniesienia sama mysl o tym. .. a Policja to Go wno!! nienawidze ich. .. ! jak zwykle przyczyna bylo niedostosowanie prekopdsci do warunkow panujacyh na drodze, oni tylko tyle potrafia!! z przyjemnoscia niedlugo wybiore sie na komisariat i porozmawiam o tym jak to jest. ! przy moim wypadku tez przyczyna bylo niedosto. .. .żal bezmuzgowcow.
?? (2010.11.12)

info

0  
  0