39
11.11.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do wkurzonego. Kierowcy 40 tonówek przyczynili się do śmierci 184 osób w ciągu ubiegłego roku (2009). I to nie tylko dla tego że ten czy inny, ,nie wyhamował". Nie czepiaj się ich. Na naszych krajowych drogach tygodniowo ginie ok. 40 osób. Masz teraz porównanie. Dane te nie są wzięte z sufitu tylko z Komendy Głównej Policji. To są w większości kierowcy profesjonaliści ale nawet w tej grupie zawodowej może trafić się debil. Tak jak w każdej dziedzinie życia. Sam obecnie prowadzę autobus ale wiele lat jezdziłem 40 tonówką i znam realia tej pracy.
krzysio (2010.11.12)

info

0  
  0
Szanowni wszyscy postowicze :) Jestem kierowcą passata tego właśnie, którego resztki widnieją na zdjęciach. Byłam tam i wiem jak było. Kobieta z Nissana moim zdaniem nie jechała bardzo szybko. Nie wiem co się stało, że postawiło ją bokiem, ale prawdopodobnie po prostu źle zareagowała na poślizg, w który wpadła. Przypuszczam, że hamowała nie umiejąc wychodzić z poślizgu i tak się to skończyło. Ja jadąc z przeciwka widziałam, że ją nosi na boki i Bogu dzięki zaczęłam hamować aby dać jej czas na wyprowadzenie auta. Niestety tak się nie stało i wjechała bokiem prosto na mnie. W zaistniałej sytuacji żadna z nas nie mogła nic zrobić. Wrażenie gdy widzę, że wali się na mnie ogromny samochód a ja jestem 100% bezradna jest straszne. Nikomu nie życzę aby miał się kiedykolwiek przekonać o tym, ale żyjemy. Nie wiem jakim cudem, może dla tego że wbrew pozorom szybkości wcale nie były zawrotne, może dla tego że to były dobre, bezpieczne samochody, a może ktoś nad nami czuwał. To po prostu był paskudny wypadek, a takie niestety czasem się zdarzają. I nie ma tu znaczenia baba, czy facet, po prostu paskudny zbieg czasu, miejsca i przestrzeni. Wszystkie trzy jesteśmy całe, trochę skaleczeń, obić kilka szwów to są drobiazgi, bez znaczenia. Mam prośbę do wszystkich - zapinajcie pasy i w miarę możliwości zwalniajcie w newralgicznych momentach bo te dwa czynniki na uratowały. Pozdrawiam wszystkich Ola - też" baba za kółkiem" :)
(2010.11.12)

info

0  
  0
co do tirowców - nikt wam nie każe podejmować takiej pracy, a jak już to nie jesteście bezkarni. Niedawno wracałem z Niemiec ciągnąłem sobie kemping więc za szybko jechać nie mogłem. Na spokojnie przejechałem prawie 1000 km w Niemczech, a kiedy wjechałem do kraju debilizmu i zacofania od razu trąbienie i spychanie naczepami. I to nie jeden czy dwóch - myślicie, że nic wam nie grozi za kółkiem tira oby każdego kto robi takie "śmieszne " numery spotkało coś równie "śmiesznego". Te debile jeszcze się bezczelnie nabijały na cb. Tak DEBILE POWINNI WAM JESZCZE BARDZIEJ PODNOSIĆ POPRZECZKĘ BO SAMI SOBIE ROBICIE POD GÓRKĘ
(2010.11.12)

info

0  
  0
Rodzinę kierującego volkswagenem passatem poszkodowanego proszę o kontakt, mogę pomóc w kwestii ROSZCZENIA ODSZKODOWANIA FINANSOWEGO. Tel. 515 933 440 lub mail: pomocodszkodowania@e-mail. pl
Pomogę_jOLA (2010.11.12)

info

0  
  0
do "kierowcy" a jak byś się czuł gdybyś jechał sobie, a tu nagle z naprzeciwka widzisz jak tir tira wyprzedza na moście w kiezmarku -miałem taką sytuację - a do tego okazało się że są to dwie cysterny, i jeszcze pytanie a jaka jest dopuszczalna prędkość tira, no chyba nie stówa, jak widzę coś takiego to mam chęć powiedzieć takiemu, spieszysz się ? to se kurna kup helikopter i nie bądź zagrożeniem dla innych
też kierowca (2010.11.12)

info

0  
  0
jak mozna 4 napedowke bokiem postawic??? to tylko baba potrafi pewnie przez komorke gadala
(2010.11.14)

info

0  
  0
od Kołtuna durna babo sie odczep!!!
(2010.11.15)

info

0  
  0
co dziennie jadę do Pasłęka do i z pracy, TIRY to świry brak słów co oni potrafią na drodze zrobić, pewnie myślą że droga to tylko dla nich, na CB w trakcie jazdy opowiadają sobie dowcipy o innych kierujących osobowymi, jak i co im zrobili bo jechali przed nimi tylko że wolniej niż oni sami.
wiem bo widzę (2010.11.16)

info

0  
  0
Dajcie film z wideorejestrator a. ..
Rasa (2018.06.06)

info

0  
  0