UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestescie tępymi idiotami nie wiecie co to znaczy przezyc wypadek. .. ostatnio sam taki mialem i naprawde to jest ciezkie to zniesienia sama mysl o tym. .. a Policja to Go wno!! nienawidze ich. .. ! jak zwykle przyczyna bylo niedostosowanie prekopdsci do warunkow panujacyh na drodze, oni tylko tyle potrafia!! z przyjemnoscia niedlugo wybiore sie na komisariat i porozmawiam o tym jak to jest. ! przy moim wypadku tez przyczyna bylo niedosto. .. .żal bezmuzgowcow.
??