UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jestescie tępymi idiotami nie wiecie co to znaczy przezyc wypadek. .. ostatnio sam taki mialem i naprawde to jest ciezkie to zniesienia sama mysl o tym. .. a Policja to Go wno!! nienawidze ich. .. ! jak zwykle przyczyna bylo niedostosowanie prekopdsci do warunkow panujacyh na drodze, oni tylko tyle potrafia!! z przyjemnoscia niedlugo wybiore sie na komisariat i porozmawiam o tym jak to jest. ! przy moim wypadku tez przyczyna bylo niedosto. .. .żal bezmuzgowcow.
??