UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Beke mam z was :P Każdy komentuje a z waszych komentarzy wynika, że mało kto przeczytał artykuł :P Pozdro wszystkowiedzące barany :D
0s1u
Beke mam z was :P Każdy komentuje a z waszych komentarzy wynika, że mało kto przeczytał artykuł :P Pozdro wszystkowiedzące barany :D
0s1u