UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wkurzony - jestem facetem i w 100% zgadam się że nie ma co przechwalać swoich umiejętności, jazda autem to nie tylko wzrok z tyłu głowy (dosłownie) ale też pokora, dostosowywanie trybu jazdy do pogody, nawierzchni oraz innych kierowców. Nie można być zbyt pewnym siebie tylko mieć pokorę i spokój, ale są też momenty kiedy trzeba mocniej wcisnąć gaz.

tojatylkojainiktwiecej

Anuluj