39
11.11.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kobietko wyżej, ostra jesteś jak brzytwa, tylko dleczego obrażasz kierowców TIR-ów. oni przejeżdżają tyle km tygodniowo co ty rocznie, więc o czym ta mowa, trawa. wypadki były są i będą, samo życie. .. ..
kierowiec (2010.11.11)

info

0  
  0
latające ZŁOMY pięknie sprawcy zabrać dożywotnio prawo jazdy
(2010.11.11)

info

0  
  0
do nielubiącej kierowców escortów - żalisz się czy o drogę pytasz???
kierowca escorta (2010.11.11)

info

0  
  0
skąd możecie wiedzieć ze nie mieli krzyży w samochodzie.
(2010.11.11)

info

0  
  0
Drewno, to drewno a ta wiertarka na drodze? :) PS. Moim zdaniem nissan był mocno załadowany z tyłu. Nie dośc że środek cięzkości to auto ma wysoko to jeszcze tu był przesuniety w tył, a przód odciążony. Kto jechał kiedyś z zapakowanym mocno autem to wie jak potrafi reagować wtedy na zmianę kierunku. .. Po prostu brak doświadczenia, no i za duża prędkość jakby nie było + zapewne zbyt gwałtowny manewr kierownicą, który doprowadził do utraty sterowności i poślizgu. pozdrawiam
szuwar bagienny (2010.11.11)

info

0  
  0
Kobieta czy facet - jak nie umie jeździć, skończy na dachu. .. Ale Pani Kierowca kilka postów wcześniej ma chyba trochę za mało pokory w sobie. Chętnie przyjmę wyzwanie - sprawdzian umiejętności za kółkiem. .. Nie wystarczy jeździć 20 kilometrów siódemką do NDG, żeby uważać, że się coś umie. Strach pomyśleć, co by się stało, gdzyby dostała Pani robotę w Gdańsku - Kubica czułby się zagrożony! Poza tym zdałby się Paniusi słownik ortograficzny - w kontekście tych baboli najbardziej prawdziwie brzmi fragment "każdy popełnia błędy". .. Nie zmienia to prawdziwości wypowiedzi o kierowcach ciężarówek. Co z tego, że przejeżdżacie mnóstwo kilometrów? A ile z nich spokojnie, bez wpędzania mniejszych do rowu i spychania z drogi? Pewnie nie wszyscy z was to psychopaci, ale ci, których widuję, a jeżdżę nie do Nowego Dworu, tylko na drugi koniec kraju, są po prostu warci natychmiastowej kastracji, żeby taki materiał się nie powielał! I nie pomogą posty, jacy jesteście biedni i spracowani - taki zawód i wypadałoby go wykonywać z godnością. A ilość ofiar zabitych przez kierowców trzydziestotonówek, "bo nie wyhamowali" mówi sama za siebie. Jak zawodowiec może ni wyhamować? To na czym polega jego praca, jeśli nie na profesjonalnej ocenie sytuacji drogowej?
wkurzony (2010.11.11)

info

0  
  0
Sprawcą był kacper ale zbiegł z miejsca zdarzenia, widzieli go chłopi
(2010.11.11)

info

0  
  0
Małoogarnięta kobito jeżdżąca do NDG: napisałem "babsztyl", bo to baba spowodowała zdarzenie. Gdyby spowodował chłop, napisałbym o nim "tępy cieć". Nie doszukuj się wszędzie ukrytych podtekstów szowi, bo zachowujesz si. ę jak jarosław kaczyński w sprawie Smoleńska.
jontek (2010.11.11)

info

0  
  0
Taki jak mój, nie myślałem że auto ważące dobrze ponad dwie tony na pusto z potężną ramą można tak zgnieść, cholera, dobrze że nikt nie zginął.
(2010.11.11)

info

0  
  0
Sprawa jest prosta. Nissana załadowała po dach drewnem. Zbyt obciążona terenówka " pływa" jak nic. Do tego mokra nawierzchnia, a jeszcze ciekaw jestem, jak by wyglądała sprawa zajrzenia w bilingi pani "nissanowej" czy przypadkiem nie okazało by się, że właśnie używała komórki. .. .. Szkoda, że nie użyła szarych komórek.
(2010.11.11)

info

0  
  0