UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A z jaką prędkością jechał ten Voldzwagen w taką pogodę, skoro tak skasowało bok terenówki !? Uważam, że zbyt wolno samochody jechały przy tym ciągle padającym deszczu !! Bez jakiejkolwiek wyobraźni !!

Ktoś?

Anuluj