UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A z jaką prędkością jechał ten Voldzwagen w taką pogodę, skoro tak skasowało bok terenówki !? Uważam, że zbyt wolno samochody jechały przy tym ciągle padającym deszczu !! Bez jakiejkolwiek wyobraźni !!
Ktoś?
A z jaką prędkością jechał ten Voldzwagen w taką pogodę, skoro tak skasowało bok terenówki !? Uważam, że zbyt wolno samochody jechały przy tym ciągle padającym deszczu !! Bez jakiejkolwiek wyobraźni !!
Ktoś?