UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drewno, to drewno a ta wiertarka na drodze? :) PS. Moim zdaniem nissan był mocno załadowany z tyłu. Nie dośc że środek cięzkości to auto ma wysoko to jeszcze tu był przesuniety w tył, a przód odciążony. Kto jechał kiedyś z zapakowanym mocno autem to wie jak potrafi reagować wtedy na zmianę kierunku. .. Po prostu brak doświadczenia, no i za duża prędkość jakby nie było + zapewne zbyt gwałtowny manewr kierownicą, który doprowadził do utraty sterowności i poślizgu. pozdrawiam

szuwar bagienny