UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Małoogarnięta kobito jeżdżąca do NDG: napisałem "babsztyl", bo to baba spowodowała zdarzenie. Gdyby spowodował chłop, napisałbym o nim "tępy cieć". Nie doszukuj się wszędzie ukrytych podtekstów szowi, bo zachowujesz si. ę jak jarosław kaczyński w sprawie Smoleńska.

jontek