UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kobieta czy facet - jak nie umie jeździć, skończy na dachu. .. Ale Pani Kierowca kilka postów wcześniej ma chyba trochę za mało pokory w sobie. Chętnie przyjmę wyzwanie - sprawdzian umiejętności za kółkiem. .. Nie wystarczy jeździć 20 kilometrów siódemką do NDG, żeby uważać, że się coś umie. Strach pomyśleć, co by się stało, gdzyby dostała Pani robotę w Gdańsku - Kubica czułby się zagrożony! Poza tym zdałby się Paniusi słownik ortograficzny - w kontekście tych baboli najbardziej prawdziwie brzmi fragment "każdy popełnia błędy". .. Nie zmienia to prawdziwości wypowiedzi o kierowcach ciężarówek. Co z tego, że przejeżdżacie mnóstwo kilometrów? A ile z nich spokojnie, bez wpędzania mniejszych do rowu i spychania z drogi? Pewnie nie wszyscy z was to psychopaci, ale ci, których widuję, a jeżdżę nie do Nowego Dworu, tylko na drugi koniec kraju, są po prostu warci natychmiastowej kastracji, żeby taki materiał się nie powielał! I nie pomogą posty, jacy jesteście biedni i spracowani - taki zawód i wypadałoby go wykonywać z godnością. A ilość ofiar zabitych przez kierowców trzydziestotonówek, "bo nie wyhamowali" mówi sama za siebie. Jak zawodowiec może ni wyhamować? To na czym polega jego praca, jeśli nie na profesjonalnej ocenie sytuacji drogowej?
wkurzony