UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kobietko wyżej, ostra jesteś jak brzytwa, tylko dleczego obrażasz kierowców TIR-ów. oni przejeżdżają tyle km tygodniowo co ty rocznie, więc o czym ta mowa, trawa. wypadki były są i będą, samo życie. .. ..
kierowiec