UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Małoogarnięta kobito jeżdżąca do NDG: napisałem "babsztyl", bo to baba spowodowała zdarzenie. Gdyby spowodował chłop, napisałbym o nim "tępy cieć". Nie doszukuj się wszędzie ukrytych podtekstów szowi, bo zachowujesz si. ę jak jarosław kaczyński w sprawie Smoleńska.
jontek