Węzeł Wschód - wypadek na zjeździe z S22

39
11.11.2010
Węzeł Wschód - wypadek na zjeździe z S22
Dziś (11 listopada) około godz. 11.20 na drodze nr 22 przy rozwidleniu na Elbląg i Warszawę na Węźle Wschód doszło do groźnego wypadku drogowego. Brały w nim udział dwa samochody: osobowy i terenowy. Dwie osoby trafiły do szpitala - na szczęście nikt nie zginął. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia. Zobacz więcej zdjęć.
Kierująca terenowym nissanem terrano jechała drogą nr 22 od strony Grzechotek. Z nieznanych przyczyn na mokrej i śliskiej nawierzchni jej autem zarzuciło, pojazd wpadł w boczny poślizg i znalazł się na przeciwległym pasie ruchu.. W bok terenówki uderzył prawidłowo jadący w przeciwnym kierunku kierujący volkswagenem passatem. W wyniku zderzenia nissan dachował na poboczu. Na miejsce przybyły służby ratownicze i policja.
   [fotoc]
   Najbardziej prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez kierującą nissanem. Szosa była śliska, mżył ciągle deszcz. Pojazd był mocno załadowany drewnem co przy zarzuceniu mogło utrudnić kobiecie dalsze nim manewrowanie.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam nadzieje, że wszyscy żyją, bo faktycznie wypadek wygląda strasznie.
Kapitan Bomba (2010.11.11)

info

0  
  0
Brak krzyży w autach i takie są efekty
koscielny (2010.11.11)

info

0  
  0
bo paniusie kupuja samochody do swojego statusu majatkowego a nie do mozliwosci i umiejetnosci kierowania pojazdami !!!
(2010.11.11)

info

0  
  0
do koscielnego; krzyż ci na drogę żywy trupie
niekoscielny (2010.11.11)

info

0  
  0
ciekawe skąd te drzewo w aucie
lir (2010.11.11)

info

0  
  0
Mogę się założyć, że jako przyczynę wypadku ustali się nadmierną prędkość niedostosowaną do warunków panujących na drodze. Co za tępy babsztyl.
jontek (2010.11.11)

info

0  
  0
to nie o płeć barany chodzi. .. .. tylko o umijętności jestem kobietą i zapraszam do wypróbowania kto i co potrafi na drodze ale i nie o tym. .. .. bo jeżdzę do NDG co 2 dzień i widzę facetów z komurą przy durnych łbach gadający przez cb debile w tirach wyprzedzali mnie dziś o 3 w nocy jeden mnie a na przeciwko siebie miał następny tir itd nie ma regóły na płeć tylko trzeba myśleć!!!!! kupi sobie taki jeden z i natępny np forda eskorta je jade dobrym autem i mślę a on debil rozwija prędkość 120 auto się aż trzęsie ale zjeżdżam z własnymi myślamy bo wyobrażam sobie, że wraca z pracy do domu ale czmu tak prędko i takim złomem walczy o drogę?. .. .. nie wystarczy, że walczy o byt? ma ochotę jescze własnej rodzinie zrobić krzywdę?po co kobiety obrażacie wiecznie ? a czy czytaliście już artykuły by kobieta zgineła bo była jej wina?każdy popełnia błędy moi drodzy KAŻDY!!!!!nie tylko baby, czasem sama mówie ach ten kołtun. .. .. ale nie tylko o kobiecie myślę tylko o kierowcy wtedy NIE UMIESZ JEDŻ WOLNIEJ MYŚL I UWAŻAJ BARANIE !!!!!
(2010.11.11)

info

0  
  0
Nie wyglada żle poklepie poprostuje bedzie jak nówka i tak sie sprzeda jako bezwypadkowy :)
blach_tiger (2010.11.11)

info

0  
  0
dzisiaj leśnicy mają wolne, to do lasu można wejść
(2010.11.11)

info

0  
  0
utylizować bezmózgów
(2010.11.11)

info

0  
  0