Węzeł Wschód - wypadek na zjeździe z S22
Dziś (11 listopada) około godz. 11.20 na drodze nr 22 przy rozwidleniu na Elbląg i Warszawę na Węźle Wschód doszło do groźnego wypadku drogowego. Brały w nim udział dwa samochody: osobowy i terenowy. Dwie osoby trafiły do szpitala - na szczęście nikt nie zginął. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia. Zobacz więcej zdjęć.