23
16.10.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak start ma wygrywać, skoro zwolnione zawodniczki z naszego klubu- bo za słabe były, przyjeżdzają i- ada celka-13bramek dla sparty!!! brawo dla działaczy startu!!! tak trzymaj ada!
Edyta.1978 (2010.10.17)

info

0  
  0
Uważam ze jest tu wiele ludzi którzy przesadzaja. .owszem mecze nie są grane jak kiedyś przez dawne TRUSO ale dziewczyny dopiero się wczuwaja. .trenerka ma tez Cięzką robote do wykonania ale stara się jak moze. Drużynie tez jest cięzko. .jak wiadomo zaczeły przygotowania do sezonu juz w lipcu gdzie jak na pierwszą ligę jest troche za wczesnie trenowały ze starszymi kolezankami co daje to ze treningi pewnie były cięzkie taki wysilek od razu tez wpływa na gre zawodniczek. A co prawda do prawda. .trener drużkowski w ogole nie liczy się z drużyną startu II ponieważ gdy tylko ma ochotę zabiera dziewczynom podstawowe zawodniczki jak Krwecka czy Ocalewicz. .by zespół dobrze grał potrzeba zgrania na treningu a przede wszystkim ogrania. .a jak wiadomo Start II gra bardzo malo sparingów z rówieśniczkami a klub wcale sie nie stara zoorganizowac nic wiecej !! Dziewczyny są naprawde dobrymi zawodniczkami i mam nadzieje i trzymam za nie kciuki bo napewno jeszcze pokaża co potrafią !!
kibic!! (2010.10.17)

info

0  
  0
ADA wracaj do Elblaga, bowla zamnkneli wiec mozna spokojnie trenowac :D
xl (2010.10.17)

info

0  
  0
ale rozplotkowane towarzystwo na tym starcie II, no, no. .
start I (2010.10.17)

info

0  
  0
dajmy kredyt zaufania dla młodych dziewczyn i ich trenerki, to że muszą się nauczyć jeszcze wiele nikt nie ma wątpliwości, faktem jest że ostatnie ich wyniki nieco zniechęcają, ale nie raz udawadniały, że broni nie składaja tak szybko, życzmy udanych występów w kolejnych meczach i przestańmy narzekać, a co do Pana Jurka był wielki osiągnąłł z tymi dziewczynami bardzo dużo, dostarczył wiele emocji, nikt mu tego nie odbiera ale Pani Justyna jest na początku drogi, którą P. Jurek powoli kończ POWODZENIA DZIEWCZYNY STELINY!!!!!
(2010.10.17)

info

0  
  0
Celka była skuteczna, bo nasze dziewczyny bardzo słabo grały, ale przy jej kondycji i nadwadze nie bardzo by sie znalazło miejsce dla niej w naszym zespole a co dopiero mówić o pierwszym zespole, ale za zdobycie aż tylu bramek brawo
(2010.10.18)

info

0  
  0
ahahahahahhahahah ostatni komentarz BRAVO BRAVO BRAVO. To jak to jest moje dogie dziweczę, że dziewczyna z nadwagą i brakiem kondycji jest w stanie pokonać cały Twój zespół ?? Nie ma się do czego przyczepić, to się czepiasz wyglądu. BRAVO, jesteście takie szczupłe i macie taką super kondycję i co?? I NIC
kibicówka (2010.10.18)

info

0  
  0
komentarz o Adzie nie pisała żadna z zawodniczek tylko obserwator, i faktem jest że dziewczyny zagrały fatalny mecz i nikt ich nie usprawiedliwia, gra była zła i licze jako kibic na ich znaczną poprawę
(2010.10.18)

info

0  
  0
popieram komentarze na temat gwiazgowania brakarki i niektórych zawodniczek z pola, pora zabrać się porządne granie. a te czasy jak pan jurek szaleje na ławce to już nie wrócą. stara ekipa taka jak ewelina agata justyna marta natalia magda i kamila w bramce to już nie wrócą
stary kibic (2010.10.18)

info

0  
  0
Widze jeden z komentatorów pewnie bardzo dobry znawca troche sie za bardzo ekscytuje ha ha Nie podniecajmy sie Ada Celką to ze zagrala dobry mecz to prawda wyszlo jej. .. ale kazdemu zdarza się mieć swoje 5 minut, ale nie wydaje mi sie by zawodnicza ze sporą nadwaga i wolnymi ruchami a przedewszystkim 5 cm wyskokiem nie ma za bardzo wielkiej przyszłosci gdy czegos z tym nie zrobi umiejętnosci ma. .ale to niestety nie zawsze wystarcza. .. Mecz dziewczyn bardzo słaby. .. ale wierze w to ze dziewczyny jeszcze naprawde pokazą co potrafią i nie ma co przezywać ! Justyna Stelina dopiero zaczyna i zycze jej tego by szlo jej jak najlepiej to są jej dopiero pierwsze kroki w roli trenera.
(2010.10.18)

info

0  
  0