UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Uważam ze jest tu wiele ludzi którzy przesadzaja. .owszem mecze nie są grane jak kiedyś przez dawne TRUSO ale dziewczyny dopiero się wczuwaja. .trenerka ma tez Cięzką robote do wykonania ale stara się jak moze. Drużynie tez jest cięzko. .jak wiadomo zaczeły przygotowania do sezonu juz w lipcu gdzie jak na pierwszą ligę jest troche za wczesnie trenowały ze starszymi kolezankami co daje to ze treningi pewnie były cięzkie taki wysilek od razu tez wpływa na gre zawodniczek. A co prawda do prawda. .trener drużkowski w ogole nie liczy się z drużyną startu II ponieważ gdy tylko ma ochotę zabiera dziewczynom podstawowe zawodniczki jak Krwecka czy Ocalewicz. .by zespół dobrze grał potrzeba zgrania na treningu a przede wszystkim ogrania. .a jak wiadomo Start II gra bardzo malo sparingów z rówieśniczkami a klub wcale sie nie stara zoorganizowac nic wiecej !! Dziewczyny są naprawde dobrymi zawodniczkami i mam nadzieje i trzymam za nie kciuki bo napewno jeszcze pokaża co potrafią !!
kibic!!