23
16.10.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kibicówka to chyba Ada albo jej rodzinka. Dajcie sobie siana i czekajcie na inne mecze !
kolejny super kibic (2010.10.18)

info

0  
  0
Jestem zdania, że Justynka poradzi sobie znakomicie jako trener czego jej życzę, a opinie tych, którzy myślą, że wygrywanie jest takie proste są w wielkim błędzie. Przed wszystkim ogranie bo między juniorem, a seniorem jest wielka przepaść co już nie raz było widoczne w wielu dyscyplinach sportu. Wszystkiego dobrego oraz dużo zdrowia zespołowi i trenerce.
Kibic. (2010.10.18)

info

0  
  0
zdecydowania zmienić trenerkę ! z całym szacunkiem dla p. Justyny ale niestety nie radzi sobie, może czas najwyższy poradzić się byłego trenera dziewczyn. Bo szkoda tej drużyny, chyba od początku istnienia zespołu Truso dziewczyny nie były w tak złej formie. Może ktoś to w końcu zauważy i zacznie robić coś w tym kierunku ! Miejmy taką nadzieję. .
ja100 (2010.10.24)

info

0  
  0