UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

popieram komentarze na temat gwiazgowania brakarki i niektórych zawodniczek z pola, pora zabrać się porządne granie. a te czasy jak pan jurek szaleje na ławce to już nie wrócą. stara ekipa taka jak ewelina agata justyna marta natalia magda i kamila w bramce to już nie wrócą

stary kibic