UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
komentarz o Adzie nie pisała żadna z zawodniczek tylko obserwator, i faktem jest że dziewczyny zagrały fatalny mecz i nikt ich nie usprawiedliwia, gra była zła i licze jako kibic na ich znaczną poprawę
komentarz o Adzie nie pisała żadna z zawodniczek tylko obserwator, i faktem jest że dziewczyny zagrały fatalny mecz i nikt ich nie usprawiedliwia, gra była zła i licze jako kibic na ich znaczną poprawę