UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

komentarz o Adzie nie pisała żadna z zawodniczek tylko obserwator, i faktem jest że dziewczyny zagrały fatalny mecz i nikt ich nie usprawiedliwia, gra była zła i licze jako kibic na ich znaczną poprawę


Anuluj