UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak start ma wygrywać, skoro zwolnione zawodniczki z naszego klubu- bo za słabe były, przyjeżdzają i- ada celka-13bramek dla sparty!!! brawo dla działaczy startu!!! tak trzymaj ada!
Edyta.1978
jak start ma wygrywać, skoro zwolnione zawodniczki z naszego klubu- bo za słabe były, przyjeżdzają i- ada celka-13bramek dla sparty!!! brawo dla działaczy startu!!! tak trzymaj ada!
Edyta.1978