UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak start ma wygrywać, skoro zwolnione zawodniczki z naszego klubu- bo za słabe były, przyjeżdzają i- ada celka-13bramek dla sparty!!! brawo dla działaczy startu!!! tak trzymaj ada!

Edyta.1978

Anuluj