UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

popieram komentarze na temat gwiazgowania brakarki i niektórych zawodniczek z pola, pora zabrać się porządne granie. a te czasy jak pan jurek szaleje na ławce to już nie wrócą. stara ekipa taka jak ewelina agata justyna marta natalia magda i kamila w bramce to już nie wrócą

stary kibic

Anuluj