UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widze jeden z komentatorów pewnie bardzo dobry znawca troche sie za bardzo ekscytuje ha ha Nie podniecajmy sie Ada Celką to ze zagrala dobry mecz to prawda wyszlo jej. .. ale kazdemu zdarza się mieć swoje 5 minut, ale nie wydaje mi sie by zawodnicza ze sporą nadwaga i wolnymi ruchami a przedewszystkim 5 cm wyskokiem nie ma za bardzo wielkiej przyszłosci gdy czegos z tym nie zrobi umiejętnosci ma. .ale to niestety nie zawsze wystarcza. .. Mecz dziewczyn bardzo słaby. .. ale wierze w to ze dziewczyny jeszcze naprawde pokazą co potrafią i nie ma co przezywać ! Justyna Stelina dopiero zaczyna i zycze jej tego by szlo jej jak najlepiej to są jej dopiero pierwsze kroki w roli trenera.


Anuluj