UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ty co piszesz o autach na pilsudzkiego. Frajerze pewnie kupiles auto bez sprawdzania go na stacji diagnostycznej i okazalo sie szrotem!! Jak jestes g. lupi to za to plac!!! na szczescie inni sprawdzaja auta przed kupnem