UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ty co piszesz o autach na pilsudzkiego. Frajerze pewnie kupiles auto bez sprawdzania go na stacji diagnostycznej i okazalo sie szrotem!! Jak jestes g. lupi to za to plac!!! na szczescie inni sprawdzaja auta przed kupnem


Anuluj