UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A tyle się mówi o skutkach przekraczania prędkości, ale nic się nie mówi o skutkach jazdy "bez głowy" - pomyślunku. Takich wariatów i wariatki trzeba kasować - szkoda, że niewinni ludzie tracą życie przez takich a im się udaje. WŁĄCZ MYŚLENIE ZANIM WSIĄDZIESZ ZA KIEROWNICĘ - TO DOJEDZIESZ DO CELU I INNI TEŻ !!!

Kierowca