UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżdżę codziennie zawodowo. I nie mam sie za kierowcę idealnego. Ale to co wyprawiają kobiety za kierownicą staje sie na prawdę niebezpieczne. Nie wiem skad to sie bierze, ale ostatnio poziom jazdy kobiet jest żenująco słaby. Ktos powie, ze statystycznie kobiety jeżdżą lepiej. Tak, ale jeżdzi ich mniej i stąd może to być mylące. Ostatnio minąłem poważną blondynkę prowadzącą autobus PKS jadącą dumnie siódemką bez świateł.