UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wiecie co kazdy tu z was madry! a ile razy wy zapomnieliscie wlaczyc myslenie-to ze w niedziele jedna kobietka na trasie ul. fromborskiej-tolkmicko skasowala samochod seata leona, a kolejna dzis niedosc ze ma sama straty to narazila innych uczestnikow ruchu na to samo, to i tak kropelka w morzu, w porownaniu do kobiet ktore zyja na tym swiecie!!!!! wi9ec niech kazdy "myslacy" kierowaca patrzy na siebie, a nie ocenia innych, ciekawe jakby facet zachowal sie w podobnych sytuacjach???!!!!oczywiscie latwiej jest oceniac, niz samemu spojrzec na siebie-jak naprawde sie jezdzi!!!! kwestie pani instruktor, nie poruszam, ja bynajmiej nie moglabym nigdy ruszyc na droge bez swiatel w samochodzie, tzn. ze do dobrej firmy osk sie udalam; )
MADZIULA86