Wypadek w Kazimierzowie

32
10.08.2010
Wypadek w Kazimierzowie
(fot. WS)
Dziś (10 sierpnia) na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Kazimierzowo około godz. 14.30 doszło do wypadku samochodowego. Brały w nim udział dwa auta osobowe. Dwóch rannych mężczyzn karetki pogotowia ratunkowego zabrały do szpitala. Zobacz więcej zdjęć.
Jak się dowiedzieliśmy na miejscu zdarzenia, kierująca mitsubishi lancer, jadąc z pasażerem w kierunku na Gdańsk, w czasie wykonywania manewru wyprzedzania w pewnym momencie zorientowała się, że ma za mało miejsca i zaczęła hamować. Według jej słów, auto zaczęło "tańczyć" na drodze, a ona straciła całkowicie panowanie nad nim. Mitsubishi obróciło się o 180 stopni i uderzyło w bok nadjeżdżającej z przeciwka skody fabii, którą podróżowały dwie osoby. Jak nam powiedziała pasażerka - to był moment. Zarówno ona jak i jej mąż, który kierował samochodem widzieli "szalejące" na drodze mitsubishi i nie byli w stanie nic zrobić. Lancer po uderzeniu w skodę koziołkując przeleciał jeszcze przez przydrożny rów i wylądował za chodnikiem w polu dachując. Fabia znalazła się w rowie tyłem do wcześniejszego kierunku jazdy.
   [fotoc]
   Na miejscu wypadku pojawiły się dwie karetki pogotowia, dwa zastępy straży pożarnej i policja. Karetki zabrały rannych: pasażera lancera i kierującego fabią do szpitala. Strażacy zabezpieczyli min. wyciek paliwa z mitsubishi. Wszelkie okoliczności wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.
   
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pełno tam wypadków, droga nie jest przystosowana do takiego obciążenia.
Ustnik (2010.08.10)

info

0  
  0
Kolejny raz prędkość i brak doświadczenia Myślenie doprowadzi do końca podróży.
baśka232 (2010.08.10)

info

0  
  0
za wolno jechał
(2010.08.10)

info

0  
  0
codziennie to samo, ile jeszcze?
(2010.08.10)

info

0  
  0
bardzo ładny artykuł. Tylko proszę pamiętać, że albo jedzienmy w kierunku Gdańska, albo jedziemy "na Gdańsk". Kiedyś jeździło się z radzieckim wojskiem na Berlin ale to juz inna historia. .. ; o)
(2010.08.10)

info

0  
  0
oszolomy ktore jezdza tak jak ci w tym lancerze powinni byc odizolowani od normalnego spoleczenstwa
(2010.08.10)

info

0  
  0
dojechac kierowce lancera !!!!!
jurgen (2010.08.10)

info

0  
  0
Jakieś pechowe te Kazimierzowo. .. Teraz każdy mądry a sam pewnie tak robi jeden z drugim. Dwa tygodnie temu w wypadku właśnie w Kazimierzowie przez jełopa jednego straciłam nerke. .. Myśle że należy przebudować ten odcinek za dużo tam wypadków!!!
Ewelela100 (2010.08.10)

info

0  
  0
to nie droge przebudowac tylko jelopow unicestwic trzeba
(2010.08.10)

info

0  
  0
niech w koncu wprowadza dozywotnie zabieranie prawojazdy
(2010.08.10)

info

0  
  0