Cysterna w rowie. Kierowca zasłabł po ukąszeniu przez owada

18
20.07.2010
Cysterna w rowie. Kierowca zasłabł po ukąszeniu przez owada
(fot. Witold Sadowski)
Dziś (20 lipca) ok. godziny 15 na drodze nr 22 (popularnej "berlince") przed wiaduktem drogi 509 na Młynary cysterna do przewozu gazu płynnego wpadła do rowu. Kierowcę karetka pogotowia zabrała do szpitala. Na miejscu strażacy nie stwierdzili zagrożenia wybuchem. Zobacz więcej zdjęć.
Jak nam powiedział rzecznik prasowy KM PSP kpt. Przemysław Siagło elbląscy strażacy około godz. 15 dostali zgłoszenie, że na drodze w kierunku na Braniewo w rowie leży cysterna samochodowa do przewozu gazu. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że sama cysterna jest nieuszkodzona, nie ma żadnych wycieków ani pęknięć zbiornika. W trakcie akcji strażacy otrzymali informację od kierowcy ze szpitala, że cysterna jest rozładowana - znajdują się w niej niewielkie tzw. eksploatacyjne ilości gazu.
   Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie kierującego dafem po ukąszeniu przez osę lub pszczołę. Cysterna nie stwarza zagrożenia dla ruchu na "berlince", wyciągnięciem zestawu z rowu ma się zająć macierzysta firma pojazdu.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
biedny pan
klata (2010.07.20)

info

0  
  0
Byłem kierowca TIR'a, ale przez te nagonki mediow boje sie jezdzic i siedze na bezrobociu!
(2010.07.20)

info

0  
  0
Własnie zstanawiałam się dzisiaj, jak mi szerszeń wpadł do samochodu, co by było, jakbym jechała ponad setką :-/ ciekawe ile jest takich wypadków, że potem napiszą : Z niewiadomych przyczyn kierowca zjechał na lewy pas. .. .
Hmmmmm (2010.07.20)

info

0  
  0
widocznie uczulenie
(2010.07.20)

info

0  
  0
trzeba wprowadzić nakaz deratyzacji kabin tirów przed ich użytkowaniem
(2010.07.20)

info

0  
  0
Prawdziwy twardziel jedzie na motocyklu w kasku z szerszeniem w środku
Mocart (2010.07.20)

info

0  
  0
w straży rzecznikiem jest kapitan a w elbląskiej milicji sierżant
PG (2010.07.20)

info

0  
  0
Miałem kiedyś taką sytuacje osa wpadła mi osobowe auto w jezdziłem od pasa do pasa w mieście to mi inni kierowcy pokazywali że jestem głupi jak nie mogłem sie zatrzymać nie zyczę nikomu takiego przypadku
kierowca (2010.07.20)

info

0  
  0
heh ja kiedys zobaczylam zwisajacego wielkiego pajaka jakies 30 centymetrow ode mnie na wysokosci mojej twarzy. .. jechalam wtedy 50 mil na godzine autobusem po obwodnicy miasta i mialam okolo 20 pasazerow. .. A poniewaz mam straszna arachnofobie, zatrzymalam ten autobus tam gdzie bylam i ubilam to bydle poranna gazeta Oxford Mail hehe. .. ..
voophroo (2010.07.20)

info

0  
  0
przez ten gaz to Braniewianie pierwsi będą na marsie
fart (2010.07.20)

info

0  
  0