UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

heh ja kiedys zobaczylam zwisajacego wielkiego pajaka jakies 30 centymetrow ode mnie na wysokosci mojej twarzy. .. jechalam wtedy 50 mil na godzine autobusem po obwodnicy miasta i mialam okolo 20 pasazerow. .. A poniewaz mam straszna arachnofobie, zatrzymalam ten autobus tam gdzie bylam i ubilam to bydle poranna gazeta Oxford Mail hehe. .. ..

voophroo