UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miałem kiedyś taką sytuacje osa wpadła mi osobowe auto w jezdziłem od pasa do pasa w mieście to mi inni kierowcy pokazywali że jestem głupi jak nie mogłem sie zatrzymać nie zyczę nikomu takiego przypadku

kierowca

Anuluj