UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miałem kiedyś taką sytuacje osa wpadła mi osobowe auto w jezdziłem od pasa do pasa w mieście to mi inni kierowcy pokazywali że jestem głupi jak nie mogłem sie zatrzymać nie zyczę nikomu takiego przypadku
kierowca