A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
TIRy na tory!!!
popsul taki piekny row!! do wiezienia go!!
też mi się takie coś przytrafiło wracaliśmy od kolegi z gronowa górnego i na wysokości lecznicy wpadło nam coś do samochodu więc po hamulcach i dawaj awaryjki plus szybkie opuszczenie auta jak się okazało ten owad sporych rozmiarów upodobał sobie samochód i za żadne skarby nie chciał wylecieć dopiero zerwanie kilku gałęzi i straszenie go tym pomogło spore głośnie i pewnie niebezpieczne ja mam uczulenie i wiem że po takim czymś mógłbym bynajmniej zemdleć i spowodować kraksę
A teraz do pajaca TIRY NA TORY wyjaśnię tobie bezmózgie dziecko co oznacza skrót TIR
TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers"
WIKIPEDIA nie gryzie i całkiem sporo mądrych ciekawych informacji posiada więc pomyśl baranie następnym razem
"TIRy na tory!!!" - ta a towary do miasta dostarczac furmankami :) :) :)
W okresie letnim, a najlepiej przez cały rok, powinni wprowadzić nakaz jazdy w czapce pszczelarza (takiej z siatką). .. tak właśnie posłowie tworzą prawo, na podstawie jednego incydentu potrafią utrudnić życie całemu społeczeństwu.
Oczywiście popieram wniosek przedmówcy o deratyzacji kabin :)))
dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja tylko u mnie
owad był pewnie ostro nachlany albo naćpany i przekazał to kierowcy
do tego co kiedyś był kierowcą TIRA a teraz jest na bezrobociu, biedaczek, lepiej dłubać palcem w nosie? A może poszukaj innej pracy, chyba że mamusia ma emeryturę albo żona trochę zarobi! wstydź się chłopie! Może zrobimy zrzutkę na biedaczka?