18
20.07.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
TIRy na tory!!!
(2010.07.21)

info

0  
  0
popsul taki piekny row!! do wiezienia go!!
(2010.07.21)

info

0  
  0
też mi się takie coś przytrafiło wracaliśmy od kolegi z gronowa górnego i na wysokości lecznicy wpadło nam coś do samochodu więc po hamulcach i dawaj awaryjki plus szybkie opuszczenie auta jak się okazało ten owad sporych rozmiarów upodobał sobie samochód i za żadne skarby nie chciał wylecieć dopiero zerwanie kilku gałęzi i straszenie go tym pomogło spore głośnie i pewnie niebezpieczne ja mam uczulenie i wiem że po takim czymś mógłbym bynajmniej zemdleć i spowodować kraksę A teraz do pajaca TIRY NA TORY wyjaśnię tobie bezmózgie dziecko co oznacza skrót TIR TIR – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers" WIKIPEDIA nie gryzie i całkiem sporo mądrych ciekawych informacji posiada więc pomyśl baranie następnym razem
attan (2010.07.21)

info

0  
  0
"TIRy na tory!!!" - ta a towary do miasta dostarczac furmankami :) :) :)
(2010.07.21)

info

0  
  0
W okresie letnim, a najlepiej przez cały rok, powinni wprowadzić nakaz jazdy w czapce pszczelarza (takiej z siatką). .. tak właśnie posłowie tworzą prawo, na podstawie jednego incydentu potrafią utrudnić życie całemu społeczeństwu. Oczywiście popieram wniosek przedmówcy o deratyzacji kabin :)))
` (2010.07.21)

info

0  
  0
dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja tylko u mnie
Józek Odkażacz (2010.07.21)

info

0  
  0
owad był pewnie ostro nachlany albo naćpany i przekazał to kierowcy
(2010.07.21)

info

0  
  0
do tego co kiedyś był kierowcą TIRA a teraz jest na bezrobociu, biedaczek, lepiej dłubać palcem w nosie? A może poszukaj innej pracy, chyba że mamusia ma emeryturę albo żona trochę zarobi! wstydź się chłopie! Może zrobimy zrzutkę na biedaczka?
(2010.07.25)

info

0  
  0